Статистика
Онлайн всього: 2 Гостей: 2 Користувачів: 0
|
Головна » 2016 » Квітень » 19
Педагог-організатор Борецька Н.В. провела інтелектуальну гру "Я люблю Україну". Метою гри було закріплення знань про Україну, її традиції, розвиток мовлення учнів, культури поведінки.
![](/DSC01351.jpg)
![](/DSC01349.jpg)
|
15 квітня в НВК відбувся суботник до Дня довкілля. В якому взяли участь 156 дітей. Було прибрано територію меморіального комплексу та прилеглої території.
![](/DSC01338.jpg)
![](/DSC01298.jpg)
| |
|
Друзі сайту
http://www.mon.gov.ua/
http://shodennik.ua/
https://isuo.org/
http://www.profterminal.volyn.ua
|
| | |